Fotogalerie

Dopisy do celého světa

V hodinách angličtiny žáci 5.A a 5.B napsali dopisy do všech koutů světa. Žádný kontinent nezůstal opomenut (kromě Antarktidy :-). Dopisy jsme poslali převážně do základních škol, ale někteří si vybrali velmi známé osobnosti, jako například Její Výsost královnu...

číst více

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark jsme si dnes parádně užili. Počasí nám vykouzlilo sluníčko a sněhové vločky. Rozléval se horký jablečný mošt, podávalo se ohněm ožehnutné "marshmallow" a hudbou doprovázel DJ Smíšek. Nechyběla ani bohatá tombola a spousta nádherných výrobků, po kterých...

číst více

Adaptační dny 2.-3.9.2021

2.A Druháčci během prvních dní vyrazili do divočiny, kde zjišťovali informace o nejrůznějších zvířatech, stali se pozorovateli  a společně hráli spoustu her. Ve třídě si potom ukázali prázdninové deníky, do kterých během prázdnin sbírali vzpomínky a zážitky....

číst více

Zahradní slavnost 2021

Školní rok 2020/2021 se podařilo zakončit Zahradní slavností. Slavnost v duchu pouťových radovánek udělala radost velkým i malým. Všichni ocenili prostor pro společné setkání, povídání, atrakce...Přejeme všem krásné, odpočinkové léto.

číst více