Fotogalerie

Adaptační dny 2.-3.9.2021

2.A Druháčci během prvních dní vyrazili do divočiny, kde zjišťovali informace o nejrůznějších zvířatech, stali se pozorovateli  a společně hráli spoustu her. Ve třídě si potom ukázali prázdninové deníky, do kterých během prázdnin sbírali vzpomínky a zážitky....

číst více

Zahradní slavnost 2021

Školní rok 2020/2021 se podařilo zakončit Zahradní slavností. Slavnost v duchu pouťových radovánek udělala radost velkým i malým. Všichni ocenili prostor pro společné setkání, povídání, atrakce...Přejeme všem krásné, odpočinkové léto.

číst více

Páťácké učení

Nevšední den pro všechny, který jsme si neskutečně užili. "Nový" pedagogický sbor nejenom že výrazně snížil věkovou hranici, ale vedl si naprosto skvěle. Žáci se chovali ke svým vyučujícím vrstevníkům s respektem a netradiční výuka je moc bavila. Za odměnu byli naši...

číst více

Čarodějné učení

Dnes nám místo žáků do školy přiletěli čarodějové a čarodějnice. Paní učitelky vykouzlily tajemně začarované učení, kde nechyběla ani hodina přípravy nikdy nekončícího lektvaru. Paní kuchařky k obědu vyčarovaly zákusky provrtané žížalami, žábami a jinou...

číst více