Fotogalerie

Lyžařský kurz

Lyžaři dorazili v pořádku do cíle a začínají si užívat zimních radovánek. Neděle 14.1. Cesta proběhla nad očekávání hladce, jen jedna neplánovaná pauza na čůrání...:). Všichni se spokojeně ubytovali. Kuchyně je výborná, téměř jako u nás ve škole. Přivítali nás...

číst více

Vánoční besídka

Dnešní poslední den před svátky jsme s dětmi načerpali sváteční atmosféru. Nejdříve proběhly třídní besídky, poté všechny třídy vyrazily do kostela a k betlému na návsi, kde jsme si společně zazpívali několik vánočních koled. Po návratu do školy, jsme se sešli v...

číst více

Druhý projektový den

Během druhého projektového dne se žáci seznámili s dalšími oblastmi vědy a techniky. Na jiných stanovištích si mohli vyzkoušet jaké je to být módním návrhářem nebo kuchařem. Postupně tak každý žák projde všech deset stanovišť a získá přehled o vývoji lidstva a vlivu...

číst více