Začátek školního roku 2021/2022 - ZŠ logopedická

Informace k novému školnímu roku 2023/2024

máme tady začátek nového školního roku a s ním pár informací o stravování Vašich dětí.
První den mají děti pouze první vyučovací hodinu. Pokud nějaké dítě zůstane ve školní družině, bude mít zajištěn i oběd. Je tedy třeba, aby se dítko k obědu přihlásilo hned ráno u své paní učitelky/pana učitele. Nebo můžete poslat zprávu na jidelnazsuhonice@seznam.cz a dítě přihlásíme již nyní.

Dovolujeme si Vám také připomenout informace o platbách.

Od nového školního roku je cena oběda 34 Kč. Platba měsíčních záloh na obědy je ve výši 650 Kč. Opět máte možnost platit zálohy na stravné jednorázově na pololetí, tzn. v září pošlete platbu 3250 Kč za září až leden, pak v lednu dalších 3250 Kč za únor až červen.

Placení obědů a poplatků za ŠD je možné pouze převodem na č.účtu: 0390877309 / 0800, variabilní symbol je stejný po celou dobu školní docházky. Při ztrátě variabilního symbolu se prosím obraťte na e-mail petrankova@zsuhonice.cz.
Měsíční platby musí být na účtu k 10. dni aktuálního měsíce. Vyúčtování máme jednou ročně v červenci.

Odhlašovat obědy můžete telefonicky na číslo: 311 678 489 nebo 604 615 568 je v ten den do 8:00 hodin.
Odhlašování obědů na e-mail je do 7:00 hodin v ten den na adresu: jidelnazsuhonice@seznam.cz.
E-maily, které přijdou později, budou odhlášeny až na den následující. Děkujeme za pochopení.

Prosím berte na vědomí, že omluvení nepřítomnosti žáka ve škole není odhlášení oběda ve ŠJ.

Přejeme Vám příjemné dny a těšíme se na Vás a Vaše děti.

************************************************************************************

Sestavte si správný jídelníček podle potravinové pyramidy - Žena.cz -  magazín pro ženy

Ve školní jídelně pro Vás připravují výtečné obědy tři paní kuchařky, které vaří pro všechny děti s láskou…

Každý den připravují polévku, hlavní jídlo, pití. Obvykle bývá i ovoce, zelenina či nějaká dobrota podle spotřebního koše.

Pokud má Vaše dítě nějaké potravinové alergie (laktóza, celiakie, lepek apod.) a byli byste rádi za ohřívání jídla „z domova“, které donesete, domluvte se osobně v kuchyni. Určitě to nebude problém.

Pokud si jdete pro oběd s krabičkou (je možné pouze 1.den nemoci, pak je nutné obědy odhlásit) vyzvedávejte je v čase, kdy v jídelně nejsou děti, tzn. v 11:15 hodin. Dejte, prosím, vědět předem, že přijdete.

Omluvení nepřítomnosti žáka ve škole NENÍ odhlášení oběda ve ŠJ.

Typická jídla a speciality české kuchyně TopRecepty.cz - TopRecepty.cz