Školní jídelna

Aktuální informace pro školní jídelnu

Vážení rodiče,
ohledně dotovaných obědů v rámci distanční výuky stále platí nabídka možnosti odebírání dotovaných obědů pro žáky ZŠ a děti z MŠ. 
 

Nyní máme ke stravování automaticky přihlášené žáky při rotační výuce ve škole. Také máme přihlášené předškolní děti v MŠ. 

Pokud budete mít zájem se dodatečně přihlásit k odběru obědů při distanční výuce, dejte nám to s předstihem vědět na e-mail jidelnazsuhonice@seznam.czPro tento typ stravování je dobré, že se přihlásíte k pravidelnému odběru obědů, tzn., že si pro oběd budete chodit každý den. Není možné objednávat jen jednotlivé dny. Děkujeme za pochopení. 

Pro děti z MŠ bude při distanční výuce vydáván pouze oběd – tzn., polévka a hlavní jídlo. Přesnídávky a svačinky se vydávat nebudou. Platit budete pouze 24 Kč.   

Oběd si budete moci odnést ve vlastních nádobách (na polévku zvlášť a na hlavní jídlo zvlášť) ke konzumaci domů. 
Čas vydávání obědů při distanční výuce je od 11.45 – 13.00 hodin. 

Jídelní lístek je na našich webových stránkách pod záložkou “Jídelníček ZŠ” (platí i pro distanční obědy MŠ).   

Tato nabídka platí, pokud naše školní kuchyně nepřeruší provoz (rozhodnutí vyšších orgánů, personální zajištění kuchyně, karanténní opatření).

Informace ohledně dalšího placení Vašich zálohových plateb na stravné můžete psát na e-mail petrankova@zsuhonice.cz

Zjistíme Vaši aktuální výši na stravném (a současně i na poplatcích ŠD a MŠ) a domluvíme se na dalším postupu.  

******************************************************************************************* 

 

Ve školní jídelně pro Vás připravují výtečné obědy tři paní kuchařky, které vaří pro všechny děti s láskou…

Každý den připravují polévku, hlavní jídlo, pití. Obvykle bývá i ovoce, zelenina či nějaká dobrota podle spotřebního koše.

Pokud má Vaše dítě nějaké potravinové alergie (laktóza, celiakie, lepek apod.) a byli byste rádi za ohřívání jídla “z domova”, které donesete, domluvte se osobně v kuchyni. Určitě to nebude problém.

 

Odhlašování obědů telefonicky na číslo: 311 678 489 nebo 604 615 568 
nebo na mail: jidelnazsuhonice@seznam.cz – ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ JE DO 7:00 hodin v ten den. Maily, které přijdou později, budou odhlášeny až na den následující. Děkujeme za pochopení.

 

Pokud si jdete pro oběd s krabičkou (Je možné pouze 1.den nemoci, pak je nutné je odhlásit.) vyzvedávejte je v čase, kdy tam nejsou děti. Od 11:30 – 11:40 nebo 12:20 – 13:35. Moc děkujeme! 🙂

Placení obědů a ŠD je pouze převodem na č.účtu: 0390877309 / 0800, variabilní symbol je stejný po celou dobu školní docházky. Platba musí být na účtu k 10. dni aktuálního měsíce. Přeplatky se vrací v červenci.

 

Omluvení nepřítomnosti žáka ve škole NENÍ odhlášení oběda ve ŠJ.