Školní jídelna

Sestavte si správný jídelníček podle potravinové pyramidy - Žena.cz -  magazín pro ženy

Ve školní jídelně pro Vás připravují výtečné obědy tři paní kuchařky, které vaří pro všechny děti s láskou…

Každý den připravují polévku, hlavní jídlo, pití. Obvykle bývá i ovoce, zelenina či nějaká dobrota podle spotřebního koše.

Pokud má Vaše dítě nějaké potravinové alergie (laktóza, celiakie, lepek apod.) a byli byste rádi za ohřívání jídla “z domova”, které donesete, domluvte se osobně v kuchyni. Určitě to nebude problém.

Odhlašování obědů telefonicky na číslo: 311 678 489 nebo 604 615 568
nebo na mail: jidelnazsuhonice@seznam.cz – ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ JE DO 7:00 hodin v ten den. Maily, které přijdou později, budou odhlášeny až na den následující. Děkujeme za pochopení.

Pokud si jdete pro oběd s krabičkou (Je možné pouze 1.den nemoci, pak je nutné je odhlásit.) vyzvedávejte je v čase, kdy v jídelně nejsou děti, tzn. v 11:15 hodin. Dejte, prosím, vědět předem, že přijdete. Moc děkujeme! 🙂

Placení obědů a ŠD
je pouze převodem na č.účtu: 0390877309 / 0800, variabilní symbol je stejný po celou dobu školní docházky. Platba musí být na účtu k 10. dni aktuálního měsíce.

Záloha na stravné činí 550 Kč za měsíc.
Poplatek za školní družinu je 250 Kč za měsíc.

Přeplatky se vrací v červenci.

Omluvení nepřítomnosti žáka ve škole NENÍ odhlášení oběda ve ŠJ.

Pokud si nejste jisti s Vaším variabilním symbolem nebo byste potřebovali nějaké další informace ohledně stravování, obraťte se na e-mail jidelnazsuhonice@seznam.cz. Rádi se domluvíme :-).

Typická jídla a speciality české kuchyně TopRecepty.cz - TopRecepty.cz