PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY 2021/2022

• přihlašování je on-line, nikoli papírovou přihláškou
  • přihlašujete své dítě na celý školní rok (říjen-květen)
  • odhlášení z kroužku řešíte individuálně s vedoucím kroužku
  • cena (školních) kroužků je na celý rok  (kromě sportovního, kde je cena stanovena od října do ledna. A pak se bude platit na druhé pololetí od února do května)
  • keramiku, karate, judo, taneční, parkour hradíte přímo externímu lektorovi
  • školní kroužky zaplaťte prosím nejpozději do 25. 9.
  • Kroužky za 0 Kč jsou hrazeny z grantu, ve kterém jsme zapojeni.
Jak funguje online přihlašování?
  • odkaz zde
  • přihlašování se spustí u většiny kroužků dne 9. 9. 2019 v 19:00 (v přihlašovacím systému se zobrazuje 07:00, ale je to opravdu až večer)
  • d 25. 9. již nebude možné se přihlašovat, řešte prosím vše individuálně s lektory kroužků, děkujeme
  • přihlašování na judo je možné již nyní na webových stránkách
  • pečlivě si kroužky předem prohlédněte a rozmyslete
  • po spuštění přihlašování napište celé jméno a příjmení žáka, vyberte třídu, klikněte na přihlásit
  • přihlašte své dítě pouze jednou na jeden kroužek!
  • po naplnění kapacity kroužku se už nebude možné dále přihlašovat
  • nechodí žádná potvrzení na mail apod., tabulka s přihlášenými dětmi bude opět viset ve vestibulu školy
  • vedoucí kroužku může rozhodnout o nepřijetí někoho z dětí (v předchozích letech nechodil pravidelně, nevhodné chování ve škole, aj.)
  • po 25. 9. se může uvolnit místo, pokud nebude kroužek uhrazen
Pokud se budete chtít na něco zeptat, vysvětlit, poradit, napište mi mail. Rádi Vám pomůžeme – zsuhonice@gmail.com (s přihlašováním) petrankova@zsuhonice.cz (s organizací)