Srdečně Vás zveme na zahájení nového školního roku, které se koná v pondělí 2. září v 8:00.

První školní den je důležitým okamžikem v životě našich dětí. Pokud máte možnost, doprovoďte své děti a prožijte si tento sváteční den spolu. Přijďte nejpozději v 7:50 do vestibulu školy, naši stávající žáci se shromáždí v tělocvičně školy (v případě hezkého počasí na školním hřišti) a s 1. zvoněním školního roku v 8:00 paní učitelky odvedou naše prvňáčky do tělocvičny/na školní hřiště k slavnostnímu uvítání.

Po přivítání všech školáků a šerpování prvňáčků si paní učitelky a pan učitel odvedou své školáčky do tříd. První školní den budou žáčci ve svých třídách pouze po dobu 1. vyučovací hodiny – tedy do 8:45.

Než si s dětmi paní učitelka řekne prvních pár slov, mohou rodiče využít čas a prohlédnout si školu, nebo – pokud to již neudělali – přihlásit své děti do družiny a na obědy do školní jídelny. První den děti nepotřebují ani přezůvky ani aktovku (i když s aktovkou jim to na první školní fotografii jistě bude moc slušet). Paní učitelka po seznámení s dětmi přivítá ve třídě také rodiče a vysvětlí jim vše, co je bude zajímat.

Pedagogický sbor v novém školním roce:

 • 1. třída – p. uč. Mgr. Zdeňka Piknová
 • 2.A – p. uč. Jana Vlčková
 • 2.B – p. uč. Mgr. Jana Ceplová
 • 3.A – p. uč. Mgr. Tereza Vítková
 • 3.B – p.uč. Mgr. Petra Vedralová
 • 4. třída – p. uč. Mgr. Lenka Šťovíčková
 • 5. třída – p. uč. Mgr. Ivan Bartoš

Školní jídelna je v provozu již od prvního dne, ale ke stravování první den je nutné se přihlásit u třídních učitelů.

První a druhý školní týden:

Informace pro prvňáčky:

 • vyučování pro prvňáčky se bude postupně prodlužovat.
 • 2.9. žáčci pobudou ve škole pouze 1 vyučovací hodinu
 • 3.9. bude vyučování 2 vyučovací hodiny – do 9:45
 • 4. – 5. 9. do 10:50
 • 6.9. budou poprvé končit v 11:45
 • všechny dny prvního týdne bude pro všechny prvňáčky do oběda zajištěna družina i pro ty, kteří nejsou do družiny přihlášeni
 • 6.9. budou žáčci mít první projektový den – „PRÁZDNINOVÝ“

OD DALŠÍHO TÝDNE BUDE VYUČOVÁNÍ KONČIT DLE ROZVRHU

Informace pro žáky 2. – 5. ročníku:

 • 2.9. vyučování končí v 8:45
 • 3.9. – 6.9. budou žáci končit v 11:45
 • 6.9. „PRÁZDNINOVÝ PROJEKTOVÝ DEN“
 • OD 9.9. BUDE VYUČOVÁNÍ DLE ROZVRHU

První třídní schůzky se budou konat 10.9. od 17 hodin.