zprávy z 5.1.2023

Milí rodiče a příznivci zimních radovánek, 

máme za sebou bohužel poslední blok lyžování – už se to vážně nedá. I tak ale máme v nohách kilometry na sjezdovce. A děti si to rozhodně užily. Dokonce to samy říkají… 🙂 Po poledním klidu vyrážíme na nedaleký vrchol Žalý, tam se rozhlédneme, občerstvíme a vydáme se zpět po stopách tučňáka Jerryho. Večer nebude chybět ani nezbytná diskotéka. 

Zítra nahradíme dopolední lyžování výpravou za živými tučňáky do ZOO ve Dvoře Králové. Příjezd do Úhonic je naplánovaný na 16:00 přesně. 

Těšíme se brzy na viděnou! 

zprávy z 4.1.2023

Milí rodiče a příznivci zimních radovánek,

je tu další zpráva z Benecka. Dnešní podmínky pro lyžování byly dopoledne lepší než jsme čekali a zůstali jsme tak na svahu o chvíli déle. Po poledni dokonce začalo hustě sněžit! Vzápětí bohužel pršet a dobré podmínky se rázem staly nepřijatelnými. Odpolední výcvik jsme tedy narychlo nahradili návštěvou nedalekého lanového centra. Před spaním jsme dětem dopřály kulturní zážitek v podobě promítání filmu. Jsme zvědaví, co přinese zítřejší počasí. Připraveni jsme na cokoliv 🙂

zprávy z 3.1.2023

Milí rodiče a příznivci zimních radovánek,

přicházíme se zpravodajstvím z druhého dne našeho pobytu.

Tentokrát jsme z lyžování (nejen s ohledem na předpověď počasí) dostali, co šlo. Dopolední i odpolední výcvik byl velmi pestrý a děti to bavilo. Všichni dělají ohromné pokroky. Po poledním klidu se dokonce dostali o krůček dál v pátrání po Jerrym. Večer byl plný vědomostních her a zábavných soutěží. Všichni spokojeně chrní a jistě se těší na další dobrodružství. My všichni 🙂  

2.1. 2023 v 11:14 – Celá výprava dorazila na místo určení bez komplikací ! Sníh tu opravdu je, děti mají radost! Jdeme se ubytovat a na oběd 🙂 za všechny zdraví Jirka Smíšek.

zprávy z 2.1.2023

Milí rodiče a příznivci zimních radovánek, 

máme za sebou první den našeho výcviku a jsme rádi, že proběhl bez komplikací. Hned po příjezdu jsme se ubytovali, dali jsme si oběd a po poledním klidu jsme se připravili na odchod na svah. I když podmínky nejsou zcela ideální, jezdili jsme celé odpoledne!

Lyžařské skupiny jsou kompletní, pády proběhly pouze do měkkého sněhu a všechno oblečení uschlo ještě před večerkou. Večerní program byl spíše odpočinkový a organizační. Děti jsou seznámeny s týdenní hrou a začaly pátrat po tučňákovi Jerrym. Těšíme se na zítřejší lyžování a další program.