Vážení rodiče, milí žáci.
Dny pondělí 21.12. a úterý 22.12. vláda vyhlásila jako dny boje proti Covidu a základní, střední, vyšší odborné školy a konzervatoře budou uzavřeny. Školní družina i školní jídelna bude od 21.12. 2020 do 3.1.2021 uzavřena. Na dny 21. a 22.12. máte možnost žádat o ošetřovné. Aktuální on-line žádost o ošetřovné naleznete zde: ČSSZ – ePortál (cssz.cz)

Je nám líto, že vzhledem k zhoršené epidemiologické situaci a 4. stupni PES nemůžeme realizovat plán pondělních třídních výletů do lesa v okolí školy, které jsme měli pro děti přichystané. Moc nás to mrzí. 
Děti půjdou do školy před vánočními svátky naposledy v pátek 18.12.2020, kdy se 3. a 4. vyučovací hodinu uskuteční třídní vánoční besídky. Pokud děti chtějí obdarovat kamarády z jiných tříd, není možné předání dárků realizovat ve škole. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla.

Vyučování tento den 18.12. nebude kráceno a bude realizováno v plném rozsahu vyučovacích hodin odpovídající  pátečnímu rozvrhu.Také školní družina bude otevřena běžně, t.j. do 17:30.

Pevně věřím, že epidemiologická situace se opět během vánočních prázdnin zlepší a budeme moci postupovat podle PES, kdy i 4. stupeň umožňuje prezenční výuku celého 1.stupně základních škol. Žáci by se tedy měli vrátit zpět do školy v pondělí 4.ledna 2021.

Přejeme Vám ať Vás štěstí, zdraví a pohoda Vánoc provází celý nadcházející rok 2021.

image.png