PONDĚLÍ

První zprávy z Bublavy – autobus s našimi olympioniky dorazil do místa konání her. Všichni sportovci byli ubytováni ke své spokojenosti, usazeni k prvnímu společnému jídlu. Již se všichni těší na trénik …

Zprávy našeho zpravodaje z místa konání zahajovacího ceremoniálu olympijských her BUBLAVA 2018: Na Bublavu jsme dorazili v pořádku. Ubytovali jsme se a po dobrém obědě jsme se začali věnovat našemu programu Zimních olympijských her. Děti se rozdělily do týmů, vyrobily si vlajky a vymyslely vítězné pokřiky. Den jsme zakončili pečením špekáčků.

ÚTERÝ

Dnešní den se nám moc vydařil. Vydali jsme se na celodenní výlet do malého německého městečka Klingenthal. Zde jsme navštívili ZOO, kde se dětem moc líbilo. Největšími oblíbenci se stala malá selátka. Na zpáteční cestě nás čekal obrovský kopec, který jsme všichni úspěšně zvládli. Dětem zbylo dostatek sil na první olympijskou disciplínu curling. 😀 😀 😀
Večer všichni spokojeně usnuli ve svých postýlkách.

STŘEDA – PÁTEK

Bohužel síla signálu na přenos informací s našimi sílícími sportovními výkony úměrně slábla, tak podrobné informace doplníme až po návratu našich olympioniků.

AKTUÁLNÍ ZPRÁVA – NÁVRAT NAŠICH OLYMPIONIKŮ JE PLÁNOVÁN MEZI 16 A 16:30 KE ŠKOLE. TĚŠÍME SE NA VÁS

Fotogalerie: zde