Fotogalerie

Pražský hrad

Děti ze 3.A a 4. třídy navštívily prostory Pražského hradu. Honosné, velkolepé a uchvacující, místa plná historie a vánoční atmosféry. Kdo z Vás bude mít štědrovečerní tabuli jako pan prezident T.G. Masaryk? 🙂

číst více

Dopravní hřiště

První týden v říjnu nás opět navštívili ti nejlepší lektoři na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ. Z dětí se stali účastníci provozu, ať už jako chodci, řidiči nebo policisté, kteří rozdávají pokuty. Všechny nás to moc bavilo, děkujeme a těšíme se na další...

číst více

Podzimní procházka

První neděli v říjnu jsme se vydali v poměrně početné skupině dětí a rodičů na výlet. Dojeli jsme vlakem k Berounu a poté již pěšky - Svatý Ján pod Skalou, Solvayovy lomy, Bubovické vodopády a Srbsko, kde jsme se stihli ještě zastavit v restauraci na občerstevní, aby...

číst více

8. ročník RYCHLONOŽKY

Ve středu 25. září proběhl další ročník běžeckého závodu, kterého se účastnily děti od 3 let z MŠ, školáci, absolventi i rodiče. Účast byla opravdu veliká, celkem 43 aktivních závodníků a nespočet diváků. Nejrychlejším bězcem ze všech kategorií byl Honzík, který si...

číst více