O škole

Základní a Mateřská škola Úhonice je na první pohled malá, ale vejde se nás tam opravdu hodně. Máme přes 170 dětí, o které se stará kolem 25 zaměstnanců. I v tomto počtu se snažíme býti školou přátelskou, s individuálním přístupem k dětem a rodinnou atmosférou.

Mateřská a následně pak základní škola nabízí pro děti přirozené prostředí, které zohledňuje jejich vývoj a napomáhá jejich rozvoji a růstu.
Po vyučování mají děti na výběr z mnoha kroužků různého zaměření. Podnikáme různé výlety, odpolední akce pro děti a rodiče, pořádáme přednášky, workshopy, školy v přírodě, lyžařské kurzy a mnoho dalších akcí, které najdete v kalendáři aktuálního školního roku.
Báječná je také školní družina, kde si děti vyhrají na velké školní zahradě, nebo v nepříznivém počasí ve třídách či tělocvičně.
Také můžeme nabídnout vynikající kuchyni našich skvělých kuchařek.

Každý rok se snažíme školu o kousek posunout, vymýšlíme nové akce a získáváme další granty potřebné pro lepší a kvalitnější výuku Vašich dětí. Opravujeme, budujeme, realizujeme – snad se Vám u nás bude líbit. 🙂