Počasí bylo více než krásné, občerstvení výborné, atmosféra skvělá. Rozloučili jsme se s žáky páté třídy. Moc Děkujeme všem, kteří si to s námi užili. Moc děkujeme za výborné koláče, buchty, zeleninu, ovoce, jarní závitky.....
Přejeme Vám krásné prázdniny a těšíme se na viděnou v září.
