POJĎME SPOJIT SVÉ SÍLY DOHROMADY A CESTOVAT PO MAPĚ ALESPOŇ PRSTEM. NEVADÍ, ŽE SE BUDEME POHYBOVAT JEN V RÁMCI NAŠEHO KATASTRU. MŮŽEME ŠLAPAT PĚŠKY, JEZDIT NA KOLE ČI KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH. KAŽDÝ KILOMETR SE POČÍTÁ!  POTÉ, CO  VŠECHNY KILOMETRY ZVLÁDNUTÉ VLASTNÍMI SILAMI SEČTEME, ZJISTÍME, KAM AŽ SE MŮŽEME SPOLEČNĚ DOSTAT. 

ZAČÍNÁME ODPOČÍTÁVAT KILOMETRY PŘED NAŠÍ ŠKOLOU A ZKUSÍME NAVŠTÍVIT CO NEJVÍCE MĚST V ČESKÉ REPUBLICE.  

KAŽDÝ UŠLÝ ČI UJETÝ KILOMETR ZAPIŠ DO TABULKY NA GOOGLE UČEBNĚ, ZE KTERÉ JE BUDEME SČÍTAT. PRŮBĚŽNĚ VÁS BUDEME INFORMOVAT, KAM JSME SE ZATÍM DOSTALI.

KROMĚ PŘEKVAPUJÍCÍCH VÝSLEDKŮ ČEKAJÍ NEJZDATNĚJŠÍ CESTOVATELE PĚKNÉ ODMĚNY.

#BIKERKATASTRU  #PRAVIDELNYCHODEC  #INLINEONMAP

AČKOLIV MÁME OMEZENÝ PROSTOR, KDE SE SMÍME POHYBOVAT, NAŠÍ PŘEDSTAVIVOSTI SE MEZE NEKLADOU.