Srdečně Vás zveme na zahájení nového školního roku, které se koná v pondělí 7. září v 8:00.

První školní den je důležitým okamžikem v životě našich dětí. Pokud máte možnost, doprovoďte své děti a prožijte si tento sváteční den spolu. Přijďte nejpozději v 7:50 do vestibulu školy, naši stávající žáci se shromáždí na školním hřišti a s 1. zvoněním školního roku v 8:00 paní učitelky odvedou naše prvňáčky na školní hřiště k slavnostnímu uvítání.

Po přivítání všech školáků a uvítání prvňáčků si paní učitelky a pan učitel odvedou své školáky do tříd. Vzhledem k posunutému začátku školního roku již první školní den budou žáčci ve svých třídách 4 vyučovací hodiny – tedy do 11:45.

Jak si s dětmi paní učitelka 1. třídy řekne prvních pár slov, pozve rodiče do třídy, kde si mohou rodiče své prvňáčky vyfotografovat. Vstup dospělým osobám do učebny 1. třídy bude umožněn pouze s rouškou. Pak v tělocvičně školy mohou rodiče – pokud to již neudělali – přihlásit své děti do družiny a na obědy do školní jídelny. První den si děti přinesou přezůvky v aktovce. Rozdělení botníků a určení míst proběhne během dopoledne „pod taktovkou“ třídních učitelů . Aktovku si určitě přineste, dětem bude na první školní fotografii jistě moc slušet a navíc si v ní odnesou množství pomůcek.

Pedagogický sbor v novém školním roce:

  • 1. třída – p.uč. Karolína Procházková, p. as. Eva Voráčková
  • 2. třída – p. uč. Mgr. Zdeňka Piknová
  • 3.A – p. uč. Mgr. Jana Vlčková, p. as. Ing. Martina Broučková
  • 3.B – p. uč. Mgr. Jana Ceplová
  • 4.A – p. uč. Mgr. Ivan Bartoš, p. as. Jindřiška Radotínská
  • 4.B – p.uč. Mgr. Petra Vedralová, p. as. Bc. Jiří Smíšek
  • 5. třída – p. uč. Mgr. Lenka Šťovíčková, p. as. Mgr. Kateřina Babinská

Školní jídelna je v provozu již od prvního dne. Ke stravování první den je nutné se přihlásit u třídních učitelů.

Školní týden 7.-11.9.2020:

  • 7.9. žáci si přinesou aktovky, svačinu 🙂 a přezůvky. Rozdělení botníků a určení míst proběhne během dopoledne „pod taktovkou“ třídních učitelů. Vyučování končí v 11:45
  • 8.9. budou žáci končit v 11:45
  • OD 9.9. BUDE VYUČOVÁNÍ DLE ROZVRHU PRO VŠECHNY TŘÍDY

První třídní schůzky se budou konat 10.9. od 17 hodin.