Všechny děti, které jsou přihlášené na lyžařský kurz dostaly několik formulářů k vyplnění. Prosím o jejich návrat nejpozději dne 8. 1. 2016! Děkuji za Vaši spolupráci.

Je tedy potřeba

• nechat si potvrdit potvrzení od lékaře (platí 1 rok, takže ho můžete použít i na školuv přírodě a tábory) – stačí mi pouze kopie.
  • přinést kopii zdravotní kartičky pojišťovny, pokud jste ji nedodali na začátku šk. roku třídním učitelům
  • potvrzení o seřízení lyží (může být i Váš podpis, který zaručuje, že lyže jsou seřízené na lyžáky a váhu dítěte)
  • podepsaná pravidla o chování
  • potvrdit bezinfekčnost
  • do 8. 1. 2016 doplatit 4000 Kč
Seznam věcí:
  • NUTNÉ:
  • · seřízené lyže + hůlky ve vaku nebo pevně sepnuté
  • · lyžáky v batohu nebo ve vaku
  • · helma
  • · 2x lyžařské rukavice a 2 sady oblečení na ven

• · čepice, šátek pod helmu
  • · bundu a oteplovačky (doporučuji také 2x)
  • · mikiny, termo prádlo
  • · trika
  • · spodní prádlo
  • · hodně ponožek
  • · oblečení do chaty – trika, tepláky, svetr, mikina
  • · pyžamo
  • · punčocháče
  • · zimní boty na venkovní program
  • · přezůvky na chatu
  • · kapesníky
  • · hygienické potřeby
  • · masku na karneval
  • · brýle – sluneční, lyžařské (kdo má)
  • · batůžek + lahvičku na pití
  • · krém + pomáda na rty (když nám bude přát sluníčko, bude potřeba J)
  • · psací potřeby
  • · kapesné

Veškeré elektronické přístroje jsou zakázány!

Teď už si jen všichni přejme, aby nám nachumelilo 🙂

Lyžařský kurz se uskuteční od 17. – 22. 1. 2016 na chatě Bělohradská v Jizerských horách. (Stejně jako v loňském školním roce.) www.horska-chata.com/belohradska

Chata je umístěna ve skiareálu Studenov: www.skiregion.cz/cs/rokytnice-nad-jizerou/ski-areal-studenov

Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší lyžaře. Děti budou rozděleny do skupin podle zdatnosti.

Nutné vybavení: seřízené lyže, hůlky, lyžáky, helma, 2x sada oblečení na ven, brýle na lyže, teplé lyžařské rukavice min 2x.

Další informace Vám budou sděleny nejpozději k 30. 11. 2015, včetně seznamu všech potřebných věcí a jiných formalit.

V případě jakýkoliv dotazů se na mne obraťte ve škole nebo na e-mail: terezkavitkova@seznam.cz

Cena kurzu je 5 000 Kč (ubytování, plná penze, skipas, doprava, instruktoři)

Přihlášky odevzdejte nejpozději 6. 11. 2015 společně s 1000 Kč jako záloha.