Kategorie: O nás

Základní informace o naší školce

Mateřská škola Úhonice

Naše mateřská škola se nachází blízko Prahy, přesto v okolí najdete krásnou přírodu a vše, co potřebujete pro své děti.

Mateřská škola se nachází v budově základní školy, kde má k dispozici dvě třídy, hernu, šatnu, sociální zařízení, tělocvičnu. Součástí MŠ je zahrada, kterou neustále vybavujeme herními prvky.

Celkově navštěvuje školku 35 dětí ve věku 3 - 6 let, které jsou rozděleny do dvou tříd. Pracujeme podle ŠVP PV , který jsme nazvali „Jsme součástí přírody". Ve všech činnostech, které pro děti připravujeme, chceme, aby byly pro děti přínosem, naučily se poznávat samy sebe, své kamarády, přírodu.

Naším cílem je, aby jednou děti na dobu strávenou ve školce vzpomínaly s láskou, radostí. A vše, co si od nás odnesou, mohly využívat i v dalším jejich životě.

Identifikační údaje:

Název: Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ